CULUMNATURA Kosmetyka naturalna
Kosmetyka naturalna dla fryzjera naturalnego

E-Werkgasse 13
2115 Ernstbrunn
Austria

Tel. +43 (0)2576 2089
info@culumnatura.at
www.culumnatura.com

Kosmetyka Naturalna dla fryzjera naturalnego: Kosmetyka męska, pielęgnacja włosów, pielęgnacja skóry, szczotka do włosów
Dein Naturfrisör, Coiffeur in Deutschland, Österreich und der Schweiz.

Erstellt von Perfectweb, Webdesign Wien
Menu

Profesjonalizm i wiedza decydują o kompetencji - szkolenia dla fryzjerów i kosmetyczek naturalnychWraz z rozwojem linii pielęgnacyjnej CULUMNATURA® zaistniała naturalna potrzeba, a zarazem życzenie, aby wiedzę o stosowaniu w pełni naturalnych produktów do pielęgnacji skóry i włosów przekazać dalej. W ten sposób powstały autorskie, oparte na ponad dwudziestoletniej wiedzy i doświadczeniu, szkolenia na dyplomowanego specjalistę skóry i włosów CULUMNATURA®. Według naszej wiedzy szkolenia te należą do najbardziej kompleksowych w tym temacie.

Profesjonalne know-how daje fryzjerom i kosmetyczkom kompetencje. To jedno z najważniejszych narzędzi pracy naturalnych fryzjerów i kosmetyczek. Piękna skóra i błyszczące włosy potrzebują bowiem więcej, aniżeli powierzchownej pielęgnacji.

Oprócz przekazywanego know-how, praktycznych ćwiczeń oraz możliwości wymiany doświadczeń z osobami kierującymi się podobnymi wartościami, otwierają się przed Tobą również nowe możliwości: pracy i życia w zgodzie z naturą. Z tak kompleksową wiedzą możesz zapewnić Twoim klientom profesjonalne i holistyczne doradztwo.

Poszczególne moduły szkoleniowe możesz odbyć w dowolnej kolejności, każdy z nich jest bowiem autonomiczny. Po ukończeniu każdego z modułów otrzymasz od nas certyfikat.

CULUMNATURA® oferuje składające się z ośmiu części szkolenia na dyplomowanych specjalistów w zakresie pielęgnacji skóry i włosów CULUMNATURA®. Szkolenia te odbywają się w Austrii w języku niemieckim. W Polsce organizujemy obecnie dwa moduły startowe: Pielęgnacja skóry i włosów oraz Farby roślinne satuscolor.