CULUMNATURA Kosmetyka naturalna
Kosmetyka naturalna dla fryzjera naturalnego

E-Werkgasse 13
2115 Ernstbrunn
Austria

Tel. +43 (0)2576 2089
info@culumnatura.at
www.culumnatura.com

Kosmetyka Naturalna dla fryzjera naturalnego: Kosmetyka męska, pielęgnacja włosów, pielęgnacja skóry, szczotka do włosów
Dein Naturfrisör, Coiffeur in Deutschland, Österreich und der Schweiz.

Erstellt von Perfectweb, Webdesign Wien
Menu

Być naturalnie pięknąoznacza to dla nas kreację kosmetyków do skóry i włosów, bez ryzyka i obciążenia dla ciała i środowiska. Coraz więcej osób (szczególnie dzieci) cierpi obecnie na nadwrażliwość, problemy ze skórą i alergie. Nasz system obronny woła o pomoc, gdyż jest osłabiony i przeciążony.

Z tą świadomością działamy i oferujemy konkretną alternatywę. CULUMNATURA® gwarantuje bio certyfikowane produkty do pielęgnacji skóry i włosów z pełną deklaracją składników. Oznacza to: co nie jest wymienione na etykiecie, nie znajduje się wewnątrz produktu.

Linia pielęgnacyjna CULUMNATURA® została stworzona zgodnie z zasadą klocków. Wszystko można łączyć ze wszystkim. Tym samym możliwym jest dopasowanie optymalnej i indywidualnej pielęgnacji do każdego rodzaju skóry i włosów.

Produkty CULUMNATURA® są sprzedawane wyłącznie przez fryzjerów i kosmetyczki naturalne. Profesjonalna obsługa klienta oraz know-how naszych partnerów to dla nas priorytet. Dlatego kosmetyków CULUMNATURA® nie można kupić w drogeriach, hurtowniach fryzjerskich czy w internecie.

Wytyczne w zakresie produkcji
  • stosowanie naturalnych składników i komponentów
  • bez sztucznych hormonów
  • bez parafiny i substancji pochodnych
  • bez substancji pieniących i spulchniających
  • bez sztucznych substancji barwiących i zapachowych
  • bez związków chemicznych
  • bez akrylanów i cząstek tworzyw sztucznych
  • bez aluminium
Certyfikat Bio

Certyfikowana Bio
Produkty linii pielęgnacji skóry i włosów, są certyfikowane według austriackiego kodeksu żywnościowego "Lebensmittelbuch” rozdziału "Biokosmetik”. Coroczne kontrole przez uznany oficjalnie organ kontrolny "Austria Bio Garantie” gwarantują wysoki standard kosmetyki ekologicznej.
Farby roślinne są certyfikowanym kosmetykiem naturalnym

CULUMNATURA® farby roślinne są certyfikowanym kosmetykiem naturalnym, wyprodukowanym według ÖLMB (Austriackiego Kodeksu Żywności). Bieżące kontrole przez AgroVet gwarantują, iż zawarte są wyłącznie naturalne substancje i nie zastosowano żadnych syntetycznych dodatków. Naturalnie, o ile są dostępne, stosowane są rośliny z kontrolowanych organicznych upraw.