CULUMNATURA Kosmetyka naturalna
Kosmetyka naturalna dla fryzjera naturalnego

E-Werkgasse 13
2115 Ernstbrunn
Austria

Tel. +43 (0)2576 2089
info@culumnatura.at
www.culumnatura.com

Kosmetyka Naturalna dla fryzjera naturalnego: Kosmetyka męska, pielęgnacja włosów, pielęgnacja skóry, szczotka do włosów
Dein Naturfrisör, Coiffeur in Deutschland, Österreich und der Schweiz.

Erstellt von Perfectweb, Werbeagentur Wien
Menu

Akademia CULUMNATURA®

Celem Akademii jest stworzenie instytucji, która nie tylko spełnia rosnące wymagania i oczekiwania zarówno fryzjerów, kosmetyczek jak ich klientów, ale również wynosi ich na nowy poziom.

"Najwyższa jakość produktu i najlepsze doradztwo idą u nas w parze. Obsługa klienta jest czymś więcej niż tylko rekomendacją produktu. Nowocześni, zainteresowani ekologią konsumenci oczekują od swoich fryzjerów i kosmetyczek fachowej wiedzy. Powinni oni wiedzieć, jakie składniki są zawarte w produktach i dlaczego są one zalecane lub też nie"- mówi Katarzyna Kronsteiner, dyrektor zarządzająca CULUMNATURA® odpowiadając na pytanie o tło powstania Akademii.

Już od 1996 roku prowadzimy szkolenia na temat holistycznej wiedzy z zakresu pielęgnacji skóry i włosów oraz towarzyszy profesjonalistom w ich drodze do stania się fryzjerem lub kosmetyczką naturalną. Tym samym do modułów szkoleniowych trafia nie tylko sprawdzona i przetestowana wiedza praktyczna, ale także ważne podstawy teoretyczne. "Dla mnie Akademia oznacza docenienie tego zawodu, który w międzyczasie został zdefiniowany np. w Austrii jako zawód deficytowy. Poprzez dalsze szkolenia w Akademii, fryzjerzy i kosmetyczki mają możliwość zdobycia unikalnych kwalifikacji: jako profesjonaliści na rozwijającym się rynku kosmetyków naturalnych i kompetentni rzemieślnicy. To oczywiście powinno być adekwatnie wynagradzane", kontynuuje dyrektor zarządzająca.

Pod egidą Akademii szczególną uwagę zwraca się na kompetencje doradcze. Poza przekazywaniem specjalistycznej, fachowej wiedzy, szkoleniowcy, z których wszyscy są czynni zawodowo, koncentrują się także na podnoszeniu świadomości w zakresie zrównoważonego i przyjaznego środowisku stylu życia. "Akademia CULUMNATURA® jest w teorii i praktyce kuźnią elitarnej grupy fryzjerów naturalnych w regionie niemieckojęzycznym i od niedawna polskim", podkreśla dyrektor zarządzająca Katarzyna Kronsteiner.