CULUMNATURA Kosmetyka naturalna
Kosmetyka naturalna dla fryzjera naturalnego

E-Werkgasse 13
2115 Ernstbrunn
Austria

Tel. +43 (0)2576 2089
info@culumnatura.at
www.culumnatura.com

Kosmetyka Naturalna dla fryzjera naturalnego: Kosmetyka męska, pielęgnacja włosów, pielęgnacja skóry, szczotka do włosów
Dein Naturfrisör, Coiffeur in Deutschland, Österreich und der Schweiz.

Erstellt von Perfectweb, Webdesign Wien
Menu

Newsy


NOWOŚĆ: facile balsam pielęgnacyjny do ust jest teraz dostępny również w formie sztyftu. Opakowanie wykonane jest z papieru walcowanego i ulega biodegradacji.

Więcej...


Mała pomoc przy zakupie Twoich produktów kosmetycznych została udoskonalona. Oprócz dotychczasowego przeglądu składników zawiera teraz opis ich funkcji oraz działania.

Więcej...


Inauguracja współpracy z Zespołem Szkół Zawodowych nr 5 we Wrocławiu. W przekonaniu, że najlepiej zarażać pasją i zbierać doświadczenie od najwcześniejszych lat rozpoczęliśmy pierwszą w Polsce współpracę ze szkołą fryzjerską!

Więcej...


Co sprawiło, że z pioniera kosmetyki w pełni bio, staliśmy się uznanym szkoleniowcem naturalnej pielęgnacji z ponad 1000 partnerskich salonów? Wszystkiego dowiesz się z naszego filmu!

Więcej...


Podczas listopadowych targów LNE w Krakowie wzbudziliśmy wśród zwiedzających duże zainteresowanie. Jak się okazuje praca w zgodzie z naturą i troską o zdrowie klientów, to również ważny temat dla polskich kosmetyczek i fryzjerów.

Więcej...


W dniach 08. - 09. czerwca zaprosiliśmy polską prasę do naszej siedziby w Ernstbrunn, niedaleko Wiednia. Tematem spotkania było bogactwo zastosowań jakie daje nam natura.

Więcej...


Kim jestem? Co pasuje do mnie? Jak chcę wyglądać? Te pytania frapują młodych ludzi.

Więcej...


Radość, wzruszenie i niekończące wiwaty - niezapomniana atmosfera podczas 1 Międzynarodowego Dnia Fryzjerstwa Naturalnego

Więcej...


Aktualne wydanie naszego magazynu niech będzie dowodem na fakt, że zdrowe, zgodne z naturą życie jest możliwe również w mieście. Stan ten poświadczają nie tylko eksperci, ale również klientki naszych naturalnych salonów.

Więcej...


Podczas tej jednodniowej prelekcji dowiesz się, jak możesz z sukcesem rozpocząć Twoją przyszłość w dynamicznie rozwijającej się branży fryzjerstwa naturalnego. Czytaj dalej:

Więcej...


Dwa z naszych produktów zostały nominowane w konkursie Ekspert Pięknych Włosów Poleca!

Specjaliści polecają nasz balsam do włosów i skóry velare i wosk do włosów ceratus


Więcej...