CULUMNATURA Kosmetyka naturalna
Kosmetyka naturalna dla fryzjera naturalnego

E-Werkgasse 13
2115 Ernstbrunn
Austria

Tel. +43 (0)2576 2089
info@culumnatura.at
www.culumnatura.com

Kosmetyka Naturalna dla fryzjera naturalnego: Kosmetyka męska, pielęgnacja włosów, pielęgnacja skóry, szczotka do włosów
Dein Naturfrisör, Coiffeur in Deutschland, Österreich und der Schweiz.

Erstellt von Perfectweb, Webdesign Wien
Menu

Newsy


NOWOŚĆ: facile balsam pielęgnacyjny do ust jest teraz dostępny również w formie sztyftu. Opakowanie wykonane jest z papieru walcowanego i ulega biodegradacji.

Więcej...


Ten pomocnik zawiera przegląd składników kosmetycznych, które wedle naszego doświadczenia, nie są zalecane oraz takie, które możemy polecić.

Więcej...


W naszej Akademii spajamy to, co nierozłączne: sprawdzoną praktyczną wiedzę oraz teoretyczne podstawy, które towarzyszyć Ci będą na Twojej drodze fryzjerstwa lub kosmetyki naturalnej.

Więcej...


Co sprawiło, że z pioniera kosmetyki w pełni bio, staliśmy się uznanym szkoleniowcem naturalnej pielęgnacji z ponad 1000 partnerskich salonów? Wszystkiego dowiesz się z naszego filmu!

Więcej...


Podczas listopadowych targów LNE w Krakowie wzbudziliśmy wśród zwiedzających duże zainteresowanie. Jak się okazuje praca w zgodzie z naturą i troską o zdrowie klientów, to również ważny temat dla polskich kosmetyczek i fryzjerów.

Więcej...


W dniach 08. - 09. czerwca zaprosiliśmy polską prasę do naszej siedziby w Ernstbrunn, niedaleko Wiednia. Tematem spotkania było bogactwo zastosowań jakie daje nam natura.

Więcej...


Na naszej liście kontrolnej składników kosmetycznych znajdziesz zalecane komponenty, jak również te, których na bazie naszego doświadczenia należy unikać.

Więcej...


Kim jestem? Co pasuje do mnie? Jak chcę wyglądać? Te pytania frapują młodych ludzi.

Więcej...


Radość, wzruszenie i niekończące wiwaty - niezapomniana atmosfera podczas 1 Międzynarodowego Dnia Fryzjerstwa Naturalnego

Więcej...


Aktualne wydanie naszego magazynu niech będzie dowodem na fakt, że zdrowe, zgodne z naturą życie jest możliwe również w mieście. Stan ten poświadczają nie tylko eksperci, ale również klientki naszych naturalnych salonów.

Więcej...


Podczas tej jednodniowej prelekcji dowiesz się, jak możesz z sukcesem rozpocząć Twoją przyszłość w dynamicznie rozwijającej się branży fryzjerstwa naturalnego. Czytaj dalej:

Więcej...