CULUMNATURA Kosmetyka naturalna
Kosmetyka naturalna dla fryzjera naturalnego

E-Werkgasse 13
2115 Ernstbrunn
Austria

Tel. +43 (0)2576 2089
info@culumnatura.at
www.culumnatura.com

Kosmetyka Naturalna dla fryzjera naturalnego: Kosmetyka męska, pielęgnacja włosów, pielęgnacja skóry, szczotka do włosów
Dein Naturfrisör, Coiffeur in Deutschland, Österreich und der Schweiz.

Erstellt von Perfectweb, Werbeagentur Wien
Menu

Nowy trend w Polsce - kosmetyka i fryzjerstwo naturalne na targach LNE

Podczas listopadowych targów LNE w Krakowie wzbudziliśmy wśród zwiedzających duże zainteresowanie. Jak się okazuje praca w zgodzie z naturą i troską o zdrowie klientów, to również ważny temat dla polskich kosmetyczek i fryzjerów.

Czym jest naturalny gabinet fryzjerski i kosmetyczny? Jak wygląda proces transformacji w salon naturalny? Jakie szanse powodzenia i rozwoju mają takie salony na polskim rynku? O tym wszystkim uczestnicy mogli dowiedzieć się podczas wykładu poprowadzonego przez Katarzynę Kronsteiner, naszą dyrektor zarządzajacą oraz Marzenę Pawełczyk, dyplomowaną kosmetyczkę kosmetyki naturalnej. Ta ostatnia na bazie własnych doświadczeń mogła potwierdzić, że na salony naturalne w Polsce czeka kwitnąca przyszłość. Marzena jest bowiem właścicielką studia BIO Gardenia - jednego z pierwszych salonów naturalnych w Polsce, a zarazem szkoleniowcem CULUMNATURA®. Zapraszamy do galerii zdjęć, niech staną się dla Ciebie inspiracją do spotkania z nami.