CULUMNATURA Kosmetyka naturalna
Kosmetyka naturalna dla fryzjera naturalnego

E-Werkgasse 13
2115 Ernstbrunn
Austria

Tel. +43 (0)2576 2089
info@culumnatura.at
www.culumnatura.com

Kosmetyka Naturalna dla fryzjera naturalnego: Kosmetyka męska, pielęgnacja włosów, pielęgnacja skóry, szczotka do włosów
Dein Naturfrisör, Coiffeur in Deutschland, Österreich und der Schweiz.

Erstellt von Perfectweb, Werbeagentur Wien
Menu

EKO W MIEŚCIE

Aktualne wydanie naszego magazynu niech będzie dowodem na fakt, że zdrowe, zgodne z naturą życie jest możliwe również w mieście. Stan ten poświadczają nie tylko eksperci, ale również klientki naszych naturalnych salonów.

Cztery kobiety, z czterech krajów opowiadają o tym, jak można w poszanowaniu natury i swojego zdrowia żyć świadomie w dużej aglomeracji. Ekologia, jak się okazuje, nie jest żadnym poświęceniem z naszej strony. Jeśli tylko stanie się codziennym nawykiem, poczujemy, jak wiele radości wnosi w nasze życie. Zakupy na targu, bezpośrednio u ekologicznych rolników dostarczają nie tylko zdrowej i nieprzetworzonej żywności, dają tez możliwość nawiązania ciekawych kontaktów i czerpania energii z panującej atmosfery. Trendy w kierunku bio reprezentują bowiem nowe odczuwanie - uważność wobec samego siebie i natury.

W magazynie odpowiemy również na najczęściej zadawane nam przez kosmetyczki i fryzjerów pytania. Przedstawimy Ci również dobrodziejstwa, jakie niesie dla skóry używanie naszego balsamu adulare. I pokażemy, jak prostym sposobem wyczarujesz w kuchni pyszne i pełnowartościowe paszteciki ze skorzonery.

Zapraszamy do lektury.