CULUMNATURA Kosmetyka naturalna
Kosmetyka naturalna dla fryzjera naturalnego

E-Werkgasse 13
2115 Ernstbrunn
Austria

Tel. +43 (0)2576 2089
info@culumnatura.at
www.culumnatura.com

Kosmetyka Naturalna dla fryzjera naturalnego: Kosmetyka męska, pielęgnacja włosów, pielęgnacja skóry, szczotka do włosów
Dein Naturfrisör, Coiffeur in Deutschland, Österreich und der Schweiz.

Erstellt von Perfectweb, Werbeagentur Wien
Menu

CULUMNATURA® szczotka
Zadbane włosy i zdrowa skóra głowy:
sto pociągnięć szczotką każdego dnia

w czasach naszych prababek szczotka z naturalnego włosia do codziennej pielęgnacji włosów, była niezwykle osobistym prezentem weselnym. Wtedy noszono zwykle długie włosy, które rzadziej myto, ale każdego dnia szczotkowano.

Na początku XIX wieku wraz z procesem industrializacji i wynalezieniem tworzywa sztucznego (plastiku) a następnie rozpoczęciem masowej produkcji plastikowych artykułów, nastąpiło prawie całkowite wyparcie materiałów naturalnych. Dlatego szczotki z naturalnego włosia popadły w niepamięć. CULUMNATURA® już dwadzieścia lat temu odkryła na nowo dawną wiedzę o naturalnych szczotkach i połączyła ją z nowoczesną filozofią pielęgnacji. Jest ona niezbędna w ekologicznej pielęgnacji włosów i skóry głowy.

Design i technika
Ergonomiczna, idealnie dopasowana do kształtu dłoni forma szczotki CulumNATURA® dla osób prawo- i leworęcznych, jest wytworzona z różnych gatunków drewna o najwyższej jakości. Każda szczotka jest szczególnym, pięknym unikatowym przedmiotem o indywidualnym przekroju słojów. Różne, regionalne drewna (np. orzech, klon, wiśnia i wiele innych) wybierane są na podstawie kryteriów jakościowych, ekologicznych i wizualnych. W 100% wykorzystuje się wyłącznie naturalne włosie dzika z pierwszego cięcia. Jakość szczotki oraz specjalne sztancowanie umożliwiają szczotkowanie także gęstych i długich włosów od skóry głowy.

CulumNATURA Szczotka