CULUMNATURA Kosmetyka naturalna
Kosmetyka naturalna dla fryzjera naturalnego

E-Werkgasse 13
2115 Ernstbrunn
Austria

Tel. +43 (0)2576 2089
info@culumnatura.at
www.culumnatura.com

Kosmetyka Naturalna dla fryzjera naturalnego: Kosmetyka męska, pielęgnacja włosów, pielęgnacja skóry, szczotka do włosów
Dein Naturfrisör, Coiffeur in Deutschland, Österreich und der Schweiz.

Erstellt von Perfectweb, Werbeagentur Wien
Menu

Roślinne farby do włosów CULUMNATURA®Szara teoria jest dobra i ważna, ale przywiązujemy również dużą wagę do barwnej praktyki. Wspólnie odkryjemy szeroką gamę kolorów czysto roślinnych farb do włosów - oraz dowiemy się jak z ich bogactwa korzystać. Będziesz zachwycony ich wzmacniającym i pielęgnacyjnym działaniem. Włosy Twoich klientów uzyskają naturalny połysk, poprawi się jakość struktury włosa i wsparte zostanie naturalne "zdrowie włosów". Ponadto, okaże się, że koloryzacja roślinnymi farbami do włosów zasadniczo różni się od koloryzacji farbami zawierającymi syntetyczne dodatki. Z tego powodu, moduł ten jest również warunkiem podstawowym do pracy z roślinnymi farbami do włosów CULUMNATURA®. Po pozytywnym zakończeniu tego modułu, zdobędziesz uprawnienia na wykorzystanie produktów CULUMNATURA® w swoim salonie oraz wyłączność na ich dystrybucję

Tematy główne:

  • PODSTAWOWA WIEDZA na temat roślinnych farb do włosów
  • RÓŻNORODNOŚĆ KOLORÓW od blondu do różnych odcieni czerwieni
  • SPEKTRUM BARW roślinnych farb do włosów
  • PALETA KOLORÓW
  • KRYCIE - naturalne pokrycie siwizny
  • PRAWIDŁOWY SPOSÓB optymalizacji efektów
  • DORADZTWO - kompetencja i personalizacja
  • TECHNIKI NAKŁADANIA - praktyczne ćwiczenia na modelach w salonie

CEL EDUKACYJNY
Celem szkolenie jest zdobycie nowych kwalifikacji w zawodzie i przekazania wiedzy
uczestnikowi, tak aby mógł samodzielnie wykonać zabieg z zakresu naturalnej koloryzjacji. Szkolenie obejmuje zakres praktyczny i teoretyczny.
WIEDZA:
Uczestnik posiądzie wiedzę na temat naturalnej koloryzacji farbami roślinnymi opartymi na przykładach z praktyki. Zaznajomi się z zasadami doradztwa i obsługi klienta przed i w trakcie wykonywania zabiegu.
UMIEJĘTNOŚCI:
Nabędzie umiejętności kompleksowego przygotowania pacjentki do zabiegu koloryzacji. Uczestnik posiądzie umiejętności teoretyczne i praktyczne z zakresu naturalnej koloryzacji i będzie potrafił dobrać odpowiednie produkty oraz odpowiednio reagować na potrzeby klienta.
KOMPETENCJE:
Uczestnik szkolenia nabędzie nowe kompetencje w zawodzie, zwiększy
swoją świadomość koloryzacji farbami roślinnymi. Zdobędzie świadomość ciągłego dokształcania się zawodowego oraz nabędzie umiejętności przekazywania efektów swojej pracy i w przystępny sposób wyjaśni je klientowi. Będzie potrafił samodzielnie wykonywać zabiegi z zakresu koloryzacji naturalnej, co pozwoli na wprowadzenie nowej usługi w salonie.

Szczegółowe informacje o szkoleniu

CZĘŚĆ TEORETYCZNA
- Zasady przygotowania klientki do zabiegu
- Indywidualne podejście - omówienie stanu skóry i włosów klientki
- Dobranie odpowiedniego koloru na podstawie wyjściowego stanu włosa
CZĘŚĆ PRAKTYCZNA - ćwiczenia:
- Przygotowanie stanowiska pracy
- Przygotowanie modelki do zabiegu
- Ocena włosów klientki
- Dobranie odpowiedniej mieszanki farb i przeprowadzenie zabiegu koloryzacji.

KOMPETENCJE:
Uczestnik szkolenia nabędzie nowe kompetencje w zawodzie, zwiększy swoją świadomość w zakresie naturalnej koloryzacji farbami roślinnymi. Zdobędzie świadomość ciągłego dokształcania się zawodowego w tym zakresie oraz nabędzie umiejętności przekazywania efektów swojej pracy i w przystępny sposób wyjaśni je klientowi.

Materiały dydaktyczne
Uczestnicy w trakcie szkolenia zapoznają się z materiałami szkoleniowymi przygotowanymi przez akademie. Materiały szkoleniowe pomogą uczestnikom po szkoleniu pogłębiać i odświeżać swoja wiedzę.

Otrzymasz również certyfikat uhonorowanego państwowym odznaczeniem przedsiębiorstwa, dostęp do naszej polskojęzycznej infolinii a także pełną opiekę marketingową. Podczas tego 2,5 dniowego, intensywnego szkolenia zapewnimy Ci również najzdrowsze wzmocnienie w postaci wyżywienia bogatego w substancje witalne o jakości bio.

W razie pytań nie wahaj się i skontaktuj z Twoim polskojęzycznym doradcą pod adresem: polska@culumnatura.at

Następne terminy na Roślinne farby do włosów CULUMNATURA®:2019-11-23 do 2019-11-25
Wroclaw
Zapisy