CULUMNATURA Kosmetyka naturalna
Kosmetyka naturalna dla fryzjera naturalnego

E-Werkgasse 13
2115 Ernstbrunn
Austria

Tel. +43 (0)2576 2089
info@culumnatura.com
www.culumnatura.com

Kosmetyka Naturalna dla fryzjera naturalnego: Kosmetyka męska, pielęgnacja włosów, pielęgnacja skóry, szczotka do włosów
Dein Naturfrisör, Coiffeur in Deutschland, Österreich und der Schweiz.

Erstellt von Perfectweb, Webdesign Wien
Menu

Być naturalnie pięknąOznacza to dla nas kreację kosmetyków do skóry i włosów, bez ryzyka i obciążenia dla ciała i środowiska. Coraz więcej osób (szczególnie dzieci) cierpi obecnie na nadwrażliwość, problemy ze skórą i alergie. Nasz system obronny woła o pomoc, gdyż jest kompletnie osłabiony i przeciążony.
Z tą świadomością działamy.

Ekologiczna pielęgnacja włosów i skóry CULUMNATURA® - bez zwyczajowej chemii - z uczciwą, pełną deklaracją składników. "Pełna deklaracja” oznacza: to, co nie jest wymienione na zewnątrz, nie znajduje się wewnątrz. Rozwinęliśmy kompletny program pielęgnacyjny, który gwarantuje Ci zdrową i naturalną pielęgnację ciała. Łagodną dla skóry, ochraniającą środowisko i całkowicie skuteczną przy niewielkim zużyciu.

Produkty do pielęgnacji skóry i włosów CULUMNATURA® od początku nastawione były na dążenie do ideału: do składu wyłącznie naturalnego bez dodatków. Czuje się to po otwarciu produktu. Normy spełniane przez nasze produkty są zatwierdzone przez Austria Bio Garantie i poświadczone certyfikatem. Ponadto CULUMNATURA® musi sprostać standardom jakości w zakresie dobrych praktyk produkcyjnych GMP (Good Manufacturing Practice).

Wytyczne w zakresie produkcji
  • stosowanie naturalnych składników i komponentów
  • bez sztucznych hormonów
  • bez parafiny i substancji pochodnych
  • bez substancji pieniących i spulchniających
  • bez sztucznych substancji barwiących i zapachowych
  • bez związków chemicznych
  • bez akrylanów i cząstek tworzyw sztucznych
  • bez aluminium
Certyfikat Bio

Certyfikowana Bio
Produkty linii pielęgnacji skóry i włosów, są certyfikowane według austriackiego kodeksu żywnościowego "Lebensmittelbuch” rozdziału "Biokosmetik”. Coroczne kontrole przez uznany oficjalnie organ kontrolny "Austria Bio Garantie” gwarantują wysoki standard kosmetyki ekologicznej.
Farby roślinne są certyfikowanym kosmetykiem naturalnym

CULUMNATURA® farby roślinne są certyfikowanym kosmetykiem naturalnym, wyprodukowanym według ÖLMB (Austriackiego Kodeksu Żywności). Bieżące kontrole przez AgroVet gwarantują, iż zawarte są wyłącznie naturalne substancje i nie zastosowano żadnych syntetycznych dodatków. Naturalnie, o ile są dostępne, stosowane są rośliny z kontrolowanych organicznych upraw.